جذب نیروی متخصص و کارآمد برای توسعه بازار بین المللی

بسیاری از هولدینگ ها در پیدا نمودن و انتخاب و ارزیابی نیروی های متخصص در حوزه توسعه بازاری بین المللی بسیار وقت میگذارند و شاید خروجی حاصله، مد نظر و یا برآورد کننده نیازهای آنها نباشد. تنوع بالای تخصص ها و زمانبر بودن ارزیابی افراد و نیاز به دانش و تسلط برای ارزیابی افراد عواملی است که فرایند انتخاب را سخت میکند. ما خدماتی برای گزینش و انتخاب نیروهای متخصص حتی در حوزه هایی سخت و کیفی مثل تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ بین المللی و غیره طراحی نمودیم تا به هولدینگ ها برای انتخاب سریعتر و دقیقتر کمک نماییم. شرکت ها و سازمان های میتوانند درخواست و نیازمندی خود را از طریق فرم زیر اعلام فرمایند تا در صورت امکان، متناسب با نیازمندی آنها پیشنهاد همکاری های تجاری بررسی و به آنها مطرح گردد.

  • تدوین شرح شغلی
  • درج آگهی
  • گزینش و ارزیابی نیروها در قالب کارگاه های بازی محور
  • مصاحبه های عمیق تخصصی

صورت میپذیرد. البته شرکتهای معظم میتوانند صرفا از مشاوره های هر یک از مراحل فوق بهره مند شوند.

سازمان ها و شرکت ها میتوانند از طریق فرم زیر مشاوره یا خدمتی که برای جذب و بکارگیری نیروی متخصص در بازاریابی بین المللی نیاز دارند را ارسال نمایند. متناسب با نیازمندی شما، پیشنهاد همکاری مناسب به آن مقام اطلاع رسانی خواهد شد.

برای درخواست خدمات یا دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق فرم روبرو، یا آدرس ایمیل customers@exportplan.ir یا شماره تماس ۲۸۴۲۹۲۶۳-۰۲۱ ارتباط حاصل فرمایید.