درباره ما

exportplan.ir توسط جمعی از متخصصین دانشگاه های برتر کشور که سابقه فعالیت در هولدینگ های معظم و به نام کشور را داشته اند و در مسیر صادرات و بازاریابی بین المللی کالاها و خدمات گوناگون فعالیت داشته اند، تاسیس شده است و هدف آن کمک به شرکت ها و هولدینگ های معظم در حوزه برنامه ریزی صادرات و طراحی نقشه راه صادرات میباشد. ما  طی مسیر کاری خود الگوهای برنامه ریزی صادراتی را بررسی نموده ایم و چهارچوب های نظری آنها را مطالعه نموده ایم. در کنار بررسی این قالب ها، شرکت های صادراتی و بین المللی متعددی در حوزه کالا و خدمات را رصد نموده ایم و نحوه ورود به بازارهای مختلف آنها را تحت نظر گرفته ایم.
ترکیب چهارچوب های نظری با اقدامات اجرایی به ما توانی و دانشی برای برنامه ریزی صادراتی و طراحی نقشه راه صادرات داده است که در قالب exportplan.ir تقدیم شرکت ها و هولدینگ های معظم نموده ایم.

این توانمندی برای برنامه ریزی صادراتی را در قالب خدمت طراحی و تدوین اکسپورت پلن تقدیم هولدینگ ها میشود و در کنار آن خدماتی مانند ارزیابی و جذب نیروی متخصص برای توسعه بازار بین المللی یا ارائه آموزش های کارگاه ی و تخصصی برای توانمندسازی هولدینگ ها در مسیر صادارت نیز عرضه میشود. در صورت داشتن هر گونه سوالی از طریق صفحه تماس با ما و شبکه های اجتماعی با ما ارتباط بگیرید